Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vásároltam egy Samsung Full...

Vásároltam egy Samsung Full HD led tvt. Nem volt 3D tv sajnos. Arra lennek kivancsi ha vennek egy Samsung Blue Ray lejatszot azon lenne olyanfunkcio amiben 3D-ben tudnam nezni a filmet? Ha igen akkor pendrivrol is?

Figyelt kérdés
Irjatok keszüléket amivel tudnám ezt csinálni?

2016. dec. 7. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ha a tévé nem 3D.
2016. dec. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Értelme sincs a 3D nek. Kifejezetten kevés tartalom van rá, ráadásul nem is olyan mint amilyennek mondják. Nekünk is van 3D led TV a samutól de lényegébe egyszer kipróbáltuk azóta se használtuk.
2016. dec. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 varlamov válasza:
Én is sumut vettem 3D-be, de a 3D-s kamerával felvett filmek azok elég jól kijönnek! Nem úgy mint moziban, mert az más technológia, de szerintem azt a plusz 20-30ezret simán megéri!
2016. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!