Dvickee kérdése:

LG 42LA6130 hogy tudom a netre csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
LG 42LA6130 típusú okos tv m van. Gondoltam ha már okos, használjuk ki. Összekötöttem a routerrel, elvégeztem a szükséges beállításokat (mindenre azt írta ki hogy rendben, pipa), és még a megfelelő szoftvert is feltelepítettem az LG honlapjáról. A TV kimeneti listájában látszik is a hálózat, ki is tudom választani, de mikor rámegyek ezt írja ki: Az eszközhöz való csatlakozás sikertelen. Ellenőrizze az eszköz csatlakozását, majd próbálja újra. Nem értem mi lehet a probléma. Ismerősöm szerint a serviio nevű program megoldhatja ezt, de utána olvastam, ez egy média megosztó progi! Ha tudja vki a megoldást, pls írjon! Köszönöm

2016. dec. 9. 15:38
 1/5 Zzzoli ***** válasza:

A 6130 nem okos tv, az okos tévék funkcionalitásban sokkal gazdagabbak. Egy nagyon jó készülék, ne érts félre, de a hálózati csati csak a dlna támogatás miatt van rajta.

Ez annyit jelent ha van otthon például egy nasod, azok ugye támogatnak mindenféle médiaszervereket, akkor tudsz rá filmet vagy zenét streamelni, de csak ennyi.

2016. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak azt nem értem, hogy akkor miért led smart nak írja a leírás...
2016. dec. 9. 17:16
 3/5 Zzzoli ***** válasza:

Milyen leírás? Mert az LG oldalán a specifikációjában sem smart.

Ha smart lenne a távkapcsolón is lenne egy olyan gomb, amivel a smart alkalmazásokat tudod elindítani.

Cinema 3D.

2016. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A párom azt mondja a dobozon is és a kézikönyvben is azt látta. Na mindegy. Igazából nem nekem lenne fontos, nekem elég a HDMI s kapcsolat. Viszont 3D s cinema gomb van a távon.
2016. dec. 9. 19:22
 5/5 Zzzoli ***** válasza:
Ismerem a tévét, a szüleimnek is ilyen van, csak 3d, de a dlna szervert támogatja, tehát hálózaton tudsz rajta filmet nézni ha van dlna képes eszközöd, akár egy mobil is.
2016. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!