Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung UE40KU6000K led tv-n,...

Samsung UE40KU6000K led tv-n, miért nem műkdik a kép a képben funkció?

Figyelt kérdés
Van egy gyanúm, hogy azért nem működik, mert két forrás csatlakozik a tv-hez hdmi-n keresztül. Egy a kábeltévé média box-a, illetve egy dvr (biztonságikamera egység). Feltételezem csak akkor működne a képaképben, ha a tv adás a koaxon jönne és nem hdmi-n. Ugye nincs igazam? :/

2016. dec. 9. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában úgy szokás ahogy mondod, a saját tunerjét és egy másik bemenetet tudnak a PIP tévék összerakni.
2016. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fenébe a sok tetű kereskedőt!

Nekem meg azt mondták, hogy csak akkor működik, ha mindkettő hdmi-n csatlakozik!

Nálam a tv adás koaxon, minden egyéb hdmi-n csatlakozik és "természetesen" sehol sincs a kép a képben funkció!

2016. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt azt írja hogy miközben egy hdmi bemenetet nézel, kicsiben láthatod a saját tévé adását

2016. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
közben utána olvasgattam és úgy van, hogy két külön csatornát tud pip-be rakni. a hdmi egy csatorna, fuggetlenül hogy 3 eszköz van rajta. igaz akkor kiváncsi lennék, melyik képét rakná ki. vagy ez opcionális lenne?... az a baj, hogy az inviteles boxon, csak hdmi, meg egy hát nem tudom mi ez ilyen svideó szerű kimenet van, ami scard-ban végződik. A samsungon nincs scart csatlakozó... csak ez koax. Lehet van ilyen kábel a kereskedésben?
2016. dec. 9. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem ugy van.
2016. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor hogy?
2016. dec. 11. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát úgy ahogy irja a használatiban, hogy egy bemenet és a saját vevője lehet csak pip. Ha igaz .
2016. dec. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam en is. 3 hdmi csatlakozo van a tv amit 1 csatornakent kezel, a masik az a sajat koax csatlakozoja.Ennyi! Koszonom a valaszokat!
2016. dec. 13. 14:25
 9/9 anonim ***** válasza:
A számítógépem jelét ráküldtem hdmi-n a tv-re és valóban a jobb alsó sarokban megjelent a TV adás.
2017. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!