Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nektek mennyit bír egy átlagos...

Nektek mennyit bír egy átlagos fülhallgató?

Figyelt kérdés
Vettem augusztusba egy fülest 2000Ft-ért, és most ment tönkre. Ez már a 4. fülesem 1 év alatt. Csak én vagyok ilyen béna?

2016. dec. 11. 16:26
 1/6 meszike91 ***** válasza:

Nekem 15 hónapig bírta a soundmagic e30, aztán kontakthibás lett. Most szervízben van. Csak jövőre fogom visszakapni :(


Ilyen 2000 forintos "csodáktól" sokat ne várj! Ipari hulladék kategória. Hangzásban és összeszerelési minőségben is.


10k alatt a xiaomi fülesek jók.

2016. dec. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2-3 évet

de van egy AKG K404P cuccom az már 10 éve nyomja és qrva jó hangzása

2016. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a xiaomi piston 2-m kb 2 évíg bírta, de enyhén szólva nem kíméltem (volt, hogy izomból kitépődött a fülemből porszívózás közben, bedühödtem és megtapostam párszor)
2016. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20.000Ft os audio technica ath sport3 nekem fel év (alig) használat után széthullott...
2016. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sennheiser Cx200-as egy évig bírta napi használat mellett, össze-vissza volt dobálva meg cibálva. Szóval szerintem megérte a pénzét teljesen. Tényleg vegyél több pénzért, ha tudsz... jobban szól, többet bír, több/jobb garanciát adnak rá.
2016. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Olcsó Philips SHE3595 egy éve tökéletes...pedig az asszonykám egyszer ki is mosta.
2016. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!