Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik periféria/ laptop a jobb?

Melyik periféria/ laptop a jobb?

Figyelt kérdés
Nem játékra, régi kézikamerás filmeket dvd-n nézni, youtobe-ozni, internetezni. Mit érdemesebb erre? Egy 2gb-os videókártyával, de csak sima kétmagos régebbi típusú 2-2.4 Ghz-es procival felszerelt laptop, vagy inkább egy i3-as, esetleg i5-ös procival, de csak egy integrált intel hd videókártyával rendelkező laptop? Mindkét esetben 4 giga ram

2016. dec. 12. 03:09
 1/1 farkas.pista5 válasza:
Én egy régi 2,4 Ghz-es Intelt használtam szintén 2 magos és nekem játékra tökéletes volt úgy hogy az A "felszerelés" kiváló számodra ha csak filmeket szeretnel nezni es internetezni!
2016. dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!