Milyen gépet rakjak össze?

Figyelt kérdés
Gondolok itt alaplapra, processzorra, videókártyárta, hálózati kártyára kb 300 ezer forintig hajlandó vagyok el menni... jah és cs:go illetve LoL-t kellene elfuttatnia miközben 1080p -ben videózom greenscreen-el (LoL-t max grafikán)

2016. dec. 12. 21:20
 1/8 anonim válasza:
Hát öcsém ennyi pénzért cs-got meg lolt ,max grafikán még az én gépem is képes elvinni ami egy mikrosütő teljesítménye alatt van. Na de lényeg kell hozzá windows vagy periféria csakhogy beleszámoljam az árba?
2016. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mert ha nem kell semmi más harver vagy softver akkor ezt tudom ajánlani: (és persze ha te akarod építeni és te akarsz rá felrakni mindent/ biost beállítani)

-i5 6500

-Asrock B150M

-GTX 1070

-8 gb ram (ha az alaplapon nem változtasz akkor inkább 2x4gb)

-WD 1TB

-EVGA 500W - 600W-os táp

-NZXT S340


De ha kell a Windows meg nem akarsz mindent beállítgatni akkor szerintem nézd meg TheVR-tól a LevelOne pc-jüket , brutál egy gép


A lényeg mindkettő gép baromi jó nyilván az első az erősebb de a másodikhoz "mindent" kapsz és viszi a lol-t és a csgo-t mindenképpen

2016. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell szoftwere :) köszönöm
2016. dec. 13. 03:39
 4/8 A kérdező kommentje:
software* XD még kómás voltam
2016. dec. 13. 09:15
 5/8 A kérdező kommentje:
A gépházzal kapcsolatban másmilyen az elképzelésem küldenél még 1-2 fajtát ami jó lehet? (nem muszáj 30 ezerért xd) (az asztalomon kék LED van :D)
2016. dec. 13. 14:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Zalman Z3 Plus egy elég népszerű ház, minden tekintetben jó, szépen is néz ki, főleg a fehér, az nagyon tetszik nekem :)
2016. dec. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nagyjából tökmindegy hogy milyen a ház, az előző amit linkelt tökéletesen megfelel ere a célra , de nézegethetsz még a zalmantól még mást is , ott van példának még a Z9 NEO. Én nekem az NZXT az "aduász"

nagyon jó házakat csinál szép,letisztult, nagy tere van belül, kezdőként is nagyon jól/szépen eltudod vezetni a kábeleket

2016. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Viszont meg is van az ára :D .

Talán ezeket tudom még ajánlani a confighoz:

-Zalman Z11 Plus

-Bitfenix Neos

-Kolink Aviator

2016. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!