Bola11 kérdése:

Hogyan kell az okos TV-t a régi házimozival összekötni?

Figyelt kérdés
Már többször volt itt téma, azonban végigolvasva a régebbi válaszokat nem lettem sokkal okosabb. A gondom:Ma vásároltam egy LG 50LF652V smart 3D tévét. Van egy régebbi típusú szintén LG házimozi szettem. A DVD lejátszó Modell: LH-D6230D, a hozzá tartozó mélynyomó modell LG LHS-D6230W. A kérdésem: hogyan tudom összekötni a TV-t a házimozival úgy, hogy ha a TV-ről USB-ről nézem a filmet, akkor a házimozi hangszórói 5.1 szóljanak. Milyen kábeleket kell vásárolnom? Köszönöm előre is segítséget

#házimozi #smat TV
2016. dec. 13. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen csatlakozók vannak a házimozin.
2016. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Nem találok sajna jobb linket ahol lenne fotó a hátuljáról. A műszaki ismereteim ezen a területen eléggé hiányosak. :(

2016. dec. 13. 09:36
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Itt le tudod tölteni az angol kezelési utasítást (az Adobe Readered kérni fog egy language pack-ot, azt is szedd le).


[link]


Hát kérlek, ez egy igen régi darab, csak analóg kimenetei vannak, bemenete meg csak sima analóg sztereó van.

Így DVD-ről tudja az 5.1-et a közvetlenül rákötött hangszórókra küldeni, de a Tv-ről csak sima analóg sztereót tud fogadni.


Gondolom tud belőle ál-5.1-et, szóval ki tudja szórni 5 hangszóróra a hangot, de annak köze nem lesz az eredeti 5.1 hangkiosztáshoz.

2016. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :( ettől féltem. Valami tipp esetleg, hogy milyen újabb technikát vegyek amivel gond nélkül megy az 5.1?
2016. dec. 13. 12:45
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

Legolcsóbban most hirtelen ezt találtam neked, van rajta optikai bemenet:

[link]

2016. dec. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. dec. 13. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!