Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangládát vegyek? Ehez...

Zsolt0005 kérdése:

Milyen hangládát vegyek? Ehez hasonlókat keresek.

Figyelt kérdés

Othonra szeretnék hangládákat. Itt van 2 példa milyet szeretnék (Azért ezek mert ezeknek megvan az a subwoofer teljesítmény ami nekem kell).

Sony shake x3d (1200w) - Próbáltam, és király.

lg cm 9760 (3300w) - Nem halottam hogyan szólnak.

Jelenleg ezem van: genisu SW-HF 6000 (200w-subwoofer100w)

de ez gyenge az én elvárásaimnak. Azt szeretem ha a hangláda erős wooferrel bír, mikor szétszakít a mély hang.... Nem csak hallgatni érezni is jó a dübörgést :)


Szóval melyiket ebből a 2 ből ? az hogy az egyik 3000w az nem jelenti hogy jobb mint a másik :) vagy valamit ami hasonló áron van vagy jobb áron és hasonló jó subwoofer teljesítménye van ?


Köszi előre is :)



2016. dec. 13. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak zajt akarsz és búgást, vegyél egy nagy fúrót és furkálj egész nap, pont ugyanolyan idegesítő és seg.gfejség a szomszédokkal szemben mint a folyamatos tucc-tucc.
2016. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel családi házban lakom és a szomszédok így nem halják, ezzel nincs gond. és ez a gondolkodás is eleg alacsony szinten van márt megbocsáss....
2016. dec. 14. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!