Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elkalibrálódott drón. Hogyan...

Elkalibrálódott drón. Hogyan is kéne visszaállítani?

Figyelt kérdés

Pkaptam egy drónt és mikor kicsomagoltuk összeraktuk(már amit kellet) akkor az apám bekapcsolta és kipróbálta de nem ment. Majd az oldalsobb meg lejjebbi meg feljebi gombokat megnyokotta és megérdezte azok mire jók mondtam neki hogy pontosan nem tudom (első drónom semmit se értek hozzá még) de mondtam hogy egy videót meg egy képet biztos csinált. Na igen utána kipróbáltam én pár rosszab próbálkozás után sikerült jól felreptetni de folyton jobbra balra meg extrémen felfele repked pedig csak óvatosan felfele nyomom. Szerinten elkalibrálta apám. Szóval választ segíten hogy kell visszaálítani?

Pár tipp is jöhet.

Köszi hogy egyátalán vegigolvastad.



#visszaállítás #tipp #drón #elkalibrálódott
2016. dec. 13. 21:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy Carrera Rc Quadrocopter Rc Video One a pontos neve a drónnak
2016. dec. 13. 21:20
 2/2 anonim válasza:
Használati utasítasban nincs leírva hogy a távirányítónak melyik gomblenyomásával lesz jó?
2016. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!