Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell beüzemelni a VR...

Hogyan kell beüzemelni a VR szemüveget (Baofeng Mojing IV)?

Figyelt kérdés
Kaptunk hozzá egy kínai nyelvű használati útmutatót... Van benne QR kód. Az átirányít egy applikációra (Cardboard). A legelső lépéstől írd meg légyszi, mert sosem használtunk még ilyet. A szemüvegen is van bekapcsoló gomb? Fontos, mert karácsonyi ajándék lesz!

#beüzemelés #vr_szemüveg
2016. dec. 14. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Beleteszed a telefont, a távirányítóval meg vezérled az alkalmazást vagy videót.. Borzasztó nehéz.
2016. dec. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a semmit. Azért odáig eljutottam én is. Csak az összepárosítással vannak problémák. Nem vagyok technikai analfabéta, csak ezt "távgyógyítással" próbálom beüzemelni. Nem is láttam még ilyen kütyüt. Az ismerősöm unokája kapja karácsonyra és jó lenne, ha a gyereknek nem a fa alatt kellene kimatekoznia hogyan kell használni... Na ezt a körítést nem akartam leírni, de úgy tűnik muszáj lesz ahhoz, hogy normális választ kaphassak
2016. dec. 15. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!