Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem kapcsol be megfelelően az...

Nem kapcsol be megfelelően az autórádió, 'hidegben'. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
A minap vettem egy új autórádiót, de valamiért a fennt említett hiba gyakran előfordul, főleg így mostanában. Minden stimmel a rádióval, szóval használtam stb... De ha -3 fok körül van a hőmérséklet, csak a kijelző világít halványan, és se óra se zene se semmi. Érdemes vele foglalkozni, megnézetni, esetleg vigyem vissza? Vagy valakinek valami tipp, hogy mi lehet vele?

2016. dec. 14. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy ez nem normális, nem kéne ilyet produkálnia -3 fokban. Nézd meg a leírását, milyen hőmérsékleti tartományban írják a működést és viheted vissza.

Persze ha valami "noname" kínai, akkor sokat ugye ne várj - volt olyanom, a hidegben folyton levette a hangerőt 0-ra.

2016. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
-10 az alja neki. De annyi erre még nem volt. 20-40 perc után szokott bekapcsolni. Viszont kínainak kínai (mint a termékek elég nagy hányada), márkája SAL, tudtam, hogy nem top kategóriás, de azt nem, hogy ennyire. De kereshetem a blokkját, vagy adhatom el....
2016. dec. 15. 06:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Van különbség kínai és kínai között, a SAL amúgy magyar cég, de egy olcsó Blaupunkt ami 12ezer körül már kapható kenterbe ver sok jobbat is.

Vidd vissza ha teheted, mert attól, hogy nem "márkás", egy alap működés elvárható lenne. Főleg, hogy kapcsoljon be azonnal.

2016. dec. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mivel nem találom a blokkot, így visszavinni sem tudom. Szóval max szétszedem. Esetleg kondi lehet? Pár ismerősöm aki jobban ért az elektronikahoz, ezt mondták.
2016. dec. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!