Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudok Adsenseről pénzt...

Bariii kérdése:

Hogyan tudok Adsenseről pénzt felvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Youtube videóimmal kerestem 20.500Ft-ot(év alatt :D), ezt látom is adsense-n. Hozzáadtam a bankkártyámat, Iban, switch számomat, utaltak is nekem, viszajeleztem hogy megkaptam a 35 Ft-ot. Eddig oké, ez rendeben is van. De hol tudom átutalni magamnak? Egyszerűen nem látok ilyet. Valaki segíthetne benne. Köszönöm!



2016. dec. 14. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz onnan pénzt felvenni. Ők utalják majd a bankszámládra.
2016. dec. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Óh értem. Vagyis erre is godoltam. Csak az a kérdésem van, hogy 19.000 ft om volt rajta, mikor társitottam a bankommal 1-2 hete. Most 20.500 van rajta. Tehát akkor várhatóan januárban az egészet megkapom?
2016. dec. 15. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor utalnak ha kigyult egy minimal osszeg. Mar nem is tudom mennyi, asszem 50$ de talan 100$.

Ha 100$ akkor meg kell varjal.

2016. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mikor megcsináltam az adsense-t akkor 20.000 Huf volt. Most levitték 2000Huf-ra. És írja is hogy "Ön elérte a kifizetési küszöb 100%-át"
2016. dec. 15. 21:12
 5/8 anonim válasza:

Az adsense havi kifizetési rendszerrel működik. és a mi régiónkban a banki utalasos rendszer elérhető. a cím igazolásra való összeg a 2000Ft (és a próba utaláséra)a kifizetésé 20 000Ft. Minden előző hónap 31.ig megkeresett öszzeget a Adsense a Youtuberól 15.ig ráírja az az adsense egyenlegedre. Ha nincs semmien viszzatartásod akkor ebben a hónapban 21.éken elinditják a kifizetésedet ami 3-7napot vehet igénybe tehát meg ebben a hónapban megkaphatod a pénzedet. Mivel minden hónap 21.ik napján folyósítja a pénzeket a youtube. És te az magad nem tood befolyasolni hogy maskor utaljon neked. Remélem segítetetem és bocs a helyesirasi hibákért. Mellesleg ott az adsense súgó én is rengeteg fontos dolgot onnan tudtam meg.

Ott a kifizetések részen van ami téged érint.

2017. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! Meg is érdekezett!! Kell valamit adóznom ez után?
2017. jan. 2. 00:15
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgyértem, hogy az adóbevallásomba bele-e kell írni.
2017. jan. 2. 00:16
 8/8 anonim válasza:
persze
2017. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!