Szenyalevi kérdése:

Vettem egy smartwatch gt08 okosórát. Amikor leakarom tölteni pl:Facebookot kiírta hogy "please insert valid sim card" (illessze be érvényes SIM kártyát). Tettem bele de nem érzékeli. És nem értem hogy ahhoz hogy letöltsek vmit miért kell SIM kártya?

Figyelt kérdés
Amikor bekapcsolom kéri a PIN kódomat tehát nyilván érzékeli, hogy benne van, de amikor leakarom tölteni kiírja azt írja ki. Egyébként memória kártyát még nem tettem bele.

2016. dec. 16. 19:31
 1/2 anonim válasza:

Szerintem próbálj beletenni SD kártyát de,en sem tudok segíteni nekem elsőre működött az ilyen okosoramon

Elvileg de lehet csak szerintem egy idő után ha a SIM-et nem toltik illetve használhat érvényét veszti es ha a PIN-t keri is de a SIM gyakorlatilag nem létezik de,ez lehet csak sztem van igy😅

2016. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. én most kaptam egy ilyet. a GPRS miatt kéri nem? a mobil net miatt mert mivel nem wifis úgy akarja letölteni a dolgokat magának. Jól gondolom? Én ezt hiányolom belőle a wifit amúgy. :(
2017. dec. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!