Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX ONE játék vagy live gold...

Tomasovszki Dóra kérdése:

XBOX ONE játék vagy live gold megosztás biztonságos?

Figyelt kérdés
Egy ismerőssel szeretnénk megosztani a játékokat, úgy hogy az ő gépe az én, az én gépem az ő otthoni gépe lesz. A kérdésem az lenne, hogy ez a mód bármiben korlátozni fog engem, pl. Ha ő játszik egy játékon, én nem tudok ugyanazon a játékon játszani egyszerre, vagy hasonlók.

2016. dec. 18. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A "Homeolás" amire te gondolsz nem korlátoz senkit semmiben kivéve, hogy mindig neten kell lenned amikor játszol. Ha lemész offline, akkor szétesik az egész és vagy működnek vagy nem a játékok. Ugyanazzal a játékkal lehet egyszerre akár együtt is játszani. Pont erre használják sokan, elég egy játékot venni két embernek digitálisan és megvan mindkettőnek (ideális esetben felváltva vásároltok és a közös kassza feleannyiba kerül).


A Homeolással nem ez a gond, hanem az, hogy gyakorlatilag oda kell adnod a profilodat egy embernek. Megtudja a jelszavadat és a hozzáférésedet vagyis bármikor ha úgy tartja kedve, ellophatja a profilodat. Emiatt CSAKIS olyan emberrel javaslok ilyet csinálni akiben végtelenül megbízol, lehetőleg személyesen ismered.

2016. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!