Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire érdemes befektetni közel...

Mire érdemes befektetni közel vagy hosszú távon?

Figyelt kérdés

Konzol modellre, vagy inkább PC platformra?

Rengeteg negatívumot találok a PC mellett hogy szinte minden évben cserélni kell a VGA-t az újabb game-ek miatt.Ami akár több 10 ezrekbe is kerülhet PL.:GTX 9xx-1xxx széria)és ugyan ez a helyzet a CPU-ra is, 4-ről 6-magra, sőt mostmár 8-magra is le lehet. Viszont a konzol világban amit a legtöbben "negatívumként" élnek meg az az hogy egy játék ára akár 10-20 ezer FT.-ba is kerülhet. Tudom hogy már ott is le lehet tölteni, de Origin stb megvásárlás kell stb. Szóval konzolosok válaszát várom leginkább (mert idáig PC-s voltam de ez nem befolyásol semmit) miért érdemes a konzol mellett döntenem. Élete vágó lehet mert ugye egy PS4 vagy Xbox one nem lcsó mulatság és utánna már nincs vissza út, hacsak nem apróhirdetésben adom el ha nem tetszik. De régeben is szerettem a PS2-m meg a PSP-m, szóval miért ne szeretnék bele újra a konzolokba. És igen egy kicsit Sony párti vagyok de nem elkötelezett rabja, és nem is szeretnék senkit sem az örök kérdéssel zaklatni hogy PS vagy Xbox? Akinek Xboxa van az miért ajánlja, akiek PS van ő miért, és a PC-t nem nagyon kell bemutatni de szívesen meghallgatom.



2016. dec. 18. 23:14
 1/1 A kérdező kommentje:

Előre is bocs a helyesírási hibákért. Most hogy újra elolvastam igen csak Xbox VS PS kinézetű lett a dolog..xD

De nem meggyőzést kérek hanem ajánlatot ill. tanácsot . miért is jó az Xbox vagy akár a PS.

2016. dec. 18. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!