Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360-on hogy fut pl a GTA...

Xbox 360-on hogy fut pl a GTA 5 vagy a Fifa 17? Van valami probléma vele?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 16:01
 1/3 anonim válasza:
A GTA 5 az gond nélkül a fifa 17-ről nem tudok nyilatkozni, csak a 16 volt meg, de azzal sem volt gond. Azzal a játékkal nem lesz gond, amit kiadtak 360-ra. Viszont. most rengetek karácsonyi akció van és nem tól drága egy alap xbox one. Ha hosszú távra tervezel, inkább olyat vennék, mert a jövőben kiadott játékok, már nem valószínű, hogy támogatják a 360-t
2016. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is gondolkozom ezen de a One sehol sincs 95 alatt, ami azért szerintem nem túl olcsó, ahhoz képest hogy a 360-at már 40k-ért meglehet venni garanciával
2016. dec. 22. 16:32
 3/3 anonim válasza:
Persze, nem túl olcsó, de azért sok mindent kapsz és sok nagy játék már nem jön 360-ra. Ezt neked kell eldönteni, hogy mire akarod használni. Ha csak GTA meg Fifa akkor elég a 360, de hosszú távon már sokkal jobb egy one. Nem kell újonnan venned. Vannak konzolokkal foglalkozó üzletek, ahol jó minőségű használt one-t vehetsz és az már 100 alatt van, ugyan úgy adnak rá garit. Én már nem is vennék szerintem újat, mert egy használtnak sincs semmi baja, csak annyi, hogy 1 évig más használta. Ezek kb olyanok mint amilyen nekem volt. Megvettem és játszottam vele pár hónapot a GTA 5-tel és a Fifával, majd meguntam és eladtam.
2016. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!