Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one hova menti a játékot?

Msebi06 kérdése:

Xbox one hova menti a játékot?

Figyelt kérdés
Van egy Xbox One-om, amit le fogok cserélni egy másikra. A mentést hogyan tudom átvinni a másikra? Felhőbe csak live előfizetéssel lehet feltölteni, de az nekem nincs.

2016. dec. 22. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"felhőbe csak live előfizetéssel lehet feltölteni"


Ez nem így van. Minden Xbox Live profilnak jár a felhőmentés (cloud storage). Itt a bizonyíték ha nem hiszed a hivatalos oldalon: [link]


Xbox 360on kell csak Gold a felhőmentéshez.


Amennyiben netes kapcsolatod van játék közben a gép feltölti a mentésedet azonnal a live szerverekre. Ha csak néha szoktál felmenni livera akkor nem biztos, hogy minden fel van töltve. Mivel ellenőrizni nem tudom, hogy lehet-e azt javaslom játssz egy kicsit minden játékkal online kapcsolattal.


Tehát magyarul csak annyi a feladatod, hogy bejelentkezz az új gépen és legalább először online indítsd el a játékaidat és a gép leszinkronizálja a mentést automatikusan. Legtöbbször pár másodperc.


Minden esetre ha lecseréled a gépedet akkor figyelj oda, mert nemrég is volt ezzel kapcsolatban kérdés, hogy valakinek vásároltak a profiljával amit ottfelejtett a régi gépén.


Eladás előtt a Settings / Account menüben a "Remove Account" résznél ki tudod törölni az összes profilt. Utána valahol arrafelé van egy olyan, hogy Console Info & Updates, ez van benne: [link]


Válaszd a reset consolet, utána RESET AND REMOVE EVERYTHING. Újraindul a gép egy idő után és beadja azt a képernyőt amit először, hogy állítsd be a dolgaidat, hogy használni tudd a gépet. Ekkor ki is kapcsolhatod, olyan mintha most vetted volna ki a dobozból.


Ez mindent kitöröl a gépről

2016. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt mindet megfogom csinálni!
2016. dec. 24. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!