Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki Schubert ark-2170-es...

PapaJoe0912 kérdése:

Valaki Schubert ark-2170-es tanuló szintetizátorhoz nem tud magyar használati útasitást?

Figyelt kérdés
2016. dec. 24. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahol meg lett véve a hangszer ott kellene talán érdeklödni ez ügyben, úgy tudom ez valami Kínai koppintás így nem sok esélyt látok kézikönyvre, elvileg Magyarnyelvü leirás nélkül nem is forgalmazható müszaki termék. Eléggé egyszerü hangszer ez ahogy utána kerestem a WEB en, találtam egy specifikaciót ez alapján be írom ide,de a gombok mellett ottvan, mire szolgál mit kapcsol be vagy ki ha megnyomják.

61 Key elektronikus billentyűzet

Kijelző: LED kijelző

Tone: 100 hang

Ritmus: 100 auto kíséret

Demo: 12 demo gyári dal

Effect control: Keyboard split/kétfelé lehet osztani a billentyüzetet/, dual voice/ két hangszin egyszerre/, sustain /hang kitartás/, vibrato/ hang vibráció/, transpose/ skála eltolás/

Recording and programming: Recording /felvétel/, playback/ lejátszása a felvételnek/, programming/programozás/

Percussion: 8 panel percussion/ ütös hangszerek a billentyükön/

Accompaniment control/ Automata kíséret beállítás/: Start/stop, sync/ billenytyü lenyomására indit/, fill-in/ Dob pergetö/, tempo/ ritmus gyorsasága/

Chord control: Single finger/egy ujjas akkord fogás/, fingered/ három ujjas akkord fogás/, bass chord/ basszus akkord/, chord close/Kíséret kikapcsolása/

Intelligent teaching /Tanitó finkció/: Metronome, A/B two kind of teaching function / A/B két féle tanitási funkcio

Other control/ egyéb beállítások/: Power switch / bekapcsoló gomb/, master volume/ Fö hangerö/, accompaniment volume/ kíséret hangerö/

Talán tudtam segíteni, sok szerencsét és türelmet!

2016. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm igy már elrudok indulni valamerre :)
2016. dec. 26. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!