Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kézikonzolt érdemes...

Milyen kézikonzolt érdemes venni? Sose volt még konzolom, kézikonzolom meg pláne, de most úgy döntöttem veszek egyet. Tudnátok írni pro/ kontra jellemzőket a PSP Vita, PSP, illetve nintendoról?

Figyelt kérdés
Vagy ha más kézikonzolt ajánlanátok akkor ne tartsátok magatokba

2016. dec. 24. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg a Nintendo Swichet, márciusban érkezik.


Amúgy PS Vita nem egy rossz dolog, csak sajnos már ősrégi dolog.

2016. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nagyon függ attól, hogy milyen játékokat szeretsz. Nekem pl. a 3DS a kedvenc konzolom valaha, rengeteg féle nagyon jó játék van rá, és akkor még ott vannak a letölthetőek is, és az előző gép, a Nintendo DS játékait is lejátssza. Viszont ha inkább a mainstream játékok felé húz a szíved, tehát Fifa, GTA, és Need For Speed, akkor ilyen jellegű játékokból sokkal kevesebbet fogsz rá találni.


Igazából a játékkínálat messze a legfontosabb dolog, sőt, szinte az egyetlen, ami alapján érdemes dönteni, de azért plusz összehasonlítás:


3DS-ből sokkal többet adtak el, népszerűbb, így a különböző cégek is szívesebben gyártanak rá játékokat. Két képernyője van, amiből az egyiket lehet 3D-ben nézni, a másik meg érintőképernyő, és hordozhatóbb, mint a Vita, viszont az utóbbi erősebb, és szebb a grafikája.

2016. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtök válaszát köszönöm! Igazából mind két játékstílust szeretem, így nehéz lesz a döntés. Még annyi kérdésem lenne, hogy ezek a gépekre kb meddig fognak játékokat kidobni ?
2016. dec. 24. 18:19
 4/5 Krisipoke ***** válasza:

PSP-re már egyáltalán nem, mert azt már felváltotta a Vita.


Vitára még inkább Japánban jön ki pár játék, de nagyrészt már halott konzolnak van nyilvánítva, és úgy tudom, a Sony nem is nagyon tervezi folytatni ezt a handheld vonalat.


3DS-re van még pár játék, amiről lehet tudni, hogy megjelenik, de azért nem túl sok. Nemsokára jön a Switch, ami gyakorlatilag az első otthoni és handheld konzol egyben, ami vélhetően felváltja majd, bár a Nintendo ezt tagadja... Dehát ugyanez volt a GBA-DS váltásnál is, bár a GBA azért még utána kapott kb. 2 évig játékokat.

2016. dec. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tajner10 válasza:
22%

Nekem volt psp-m,ps vitám ,most 3ds-em van.

Ha psp-t veszel akkor za már felvan törve így ingyen tudsz rá játékokat letölteni,viszont semmi új nem jön ki rá (talán 1-2 japán játék),ha ps vitát veszel szeretned kell a jrpg-ket mert 2 dologból áll nagy mértékben a ps vita jrpg-k és indiek,természetesen jönnek ki rá játékok amik nem idiek de az meg ilyen évi szinten kb 3 (akkor éri meg a ps vita ha van ps4-ed mert akkor lehet streamelni a ps4 képét ps vitára és azon játszani)nemrég törék fel a vitát úgy tudom így már ott is lehet beszerezni ingyen játékokat,

Ha 3ds-t veszel arra mindenféle játék jön ki és nem csak japánban évi szinten kb 13 játék szokott megjelenni (ez a szám japánban nagyon temészetesen,már van feltörés 3dshez viszont a jelenlegi rendszer verzióval nem müködik (csak akkor ha elég merész vagy szétszedni a konzolod és forrasztani benne)negatívumként it semmit nem tudok felhozni ,talán csak a grafikát viszont ott a 3d ami azért eléggé jó cucc :D)

Ha hajlandó vagy várni kb 3 hónapot akkor a nintendo switchet,értelem szerűen mivel az egy új konzol lessz az lessz a legdrágább,viszont mivel új rengeteg új cím is jön kirá,többek közt skyrim special edition,mario kart,zelda breat of the wild (e3-mon ennek a demojára mentek a legtöbben szóval az egy garantáltan jó játék lessz,a switch ára kb 250$ lessz,az akumulátora (2 pletyka van miszerint 3-5 órát bír és 5-8 at,állítólag az első csak egy fejlesztői változat azért is bír csak ennyit) és a switchen még az unreal engine 4 is futni fog,meg állítólag ha jó eladásai lessznek akkor a dark souls 3 is megjelenikrá(már van egy beta port amiszerint futni fog a konzolon a ds3)remélem segítettem :)

2016. dec. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!