Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez a gyönyörű kék folt fogad...

Ez a gyönyörű kék folt fogad a tvn. Mi a baja?

Figyelt kérdés

[link]

Ha sötét a háttér ezt a kék foltot és két fehér pontot látok a tvn. Ha színes a háttér egyáltalán nem látszik. Mi lehet a baja? Gondolom vihetem szervizbe... :/

Válaszokat előre is köszönöm!



2016. dec. 25. 00:19
 1/9 anonim válasza:
Horpadás, nyomás jele?
2016. dec. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi ilyesmi.
2016. dec. 25. 00:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem volt véletlenül fali tartóra szerelve?
2016. dec. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. dec. 25. 09:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a készülék?
2016. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A két alsó nem úgy helyezkedik el véletlenül mint ezen a képen?

[link]

2016. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A két alsó fehér pontra gondolsz? Mert az majdnem ott helyezkedik el. Egyébként tegnap lett beüzemelve először... :/
2016. dec. 25. 09:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Gari!
2016. dec. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"A két alsó fehér pontra gondolsz? Mert az majdnem ott helyezkedik el. Egyébként tegnap lett beüzemelve először... :/"


Igen.

Nagyon sanszos hogy ez nem vadi új, hanem már visszavitte egyszer valaki, aki megpróbálta konzolra szerelni, csak túl hosszú csavart használt hozzá.

Az univerzális konzol szettekben hosszú csavar és távtartók vannak. Ha kimarad a távtartó, akkor az lcd mögötti diffúzort megnyomhatja a csavar.

Mindenképpen vidd vissza.


[link]


Megnéztem a konzolt, a leghosszabb csavar behelyezhető úgy, hogy koppan a vége a TV belső részében, ahogy tippeltem.

[link]


[link]

2016. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!