Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalnak hívják azt,...

Milyen hangfalnak hívják azt, amelyikben a mélysugárzó oldalra fordítva van elhelyezve és hogyan kell fordítani, tehát a mélynek kifelé, vagy befelé kell néznie?

Figyelt kérdés

2016. dec. 26. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

ilyen típusra gondoltál? [link]


Ha igen, ezeknek nincs külön nevük úgy tudom, és a lényeg, hogy a magasak veled szembe legyenek. Az meg hogy a mély balra, vagy jobbra néz teljesen mindegy.

2016. dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez, jelenleg befelé néz, de nincsenek túl messze egymástól, csak kb. 120 centire, köztük van egy komód...
2016. dec. 27. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Elvileg nem gond, viszont lehet, hogy rezegteti a komódot, ami fals hangot eredményezhet. Főleg ha teljesen hozzá toltad a komódhoz, akkor még le is "folythatod" a mélyet, szóval ebben az esetben inkább fordítsd kifelé. Így nem rezeg a komód se, és nincs meg annak a veszélye, hogy lefogod a mélynyomót. remélem tudtam segíteni :)
2017. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!