Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen ebook olvasót érdemes...

Grieves13 kérdése:

Milyen ebook olvasót érdemes venni?

Figyelt kérdés

tegnap halt meg a Kobo GLO-m, igaz nagyjabol 4 evet szolgalt, ami nem rossz sztem. Szeretnek venni valami hasonlot helyette. Mit ajanlotok? Egyik haverom nagyon nyomja a Kindle Paperwhite-ot, de en azt hallottam az nagyon korlatos... Pocketbook vagy Koobe vonalon inkabb mozognek... Lattam amugy egy Koobe Novelbook HD nevut, de nem tudom mi lehet a "baj" vele, mert nagyjabol 40€-val olcsobb, mint a hasonlonak kinezo Touch Lux 3...

A tippeket, otleteket elore is koszonom.

U.i.: akik tabletet ajanlanak, inkabb ne is irjanak :D



2016. dec. 26. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre olyat vegyél, mint a paperwhite, hogy van világítása.
2016. dec. 27. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, milyen igényeid vannak, a firmware pedig többnyire egyedi, pedig az az egyik kulcstényező. Nekem Android-os Icarus van, és elégedett vagyok, bár egy kicsit nehezebb, és vastagabb, mint a Kindle 4-em volt, és gyakrabban is kell tölteni, viszont van többek közt elválasztás, (kerülőúton) egy csomó beállítási lehetőség, és persze Android-os app-ok. Modelltől függően Google Play, vagy más appstore. Nem minden app szereti az e-inket.
2016. dec. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem pocketbook touch hd 3 van es tobb mint egy eve. nagyon gyorsan reagal a erintesekre, gyors rendszer es nem korlatolt mint a kindle. (erdemes elso hasznalatkor wifin keresztul frissíteni egybol ha jelez a rendszer) a hattervilagitasa ketfelekeppen valtoztathato.
2021. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 mielőtt az összes ebook-os kérdésre válaszolnál, szerintem nézd meg a dátumokat.
2021. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!