Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egyedi mintázatú/színű Xbox...

Egyedi mintázatú/színű Xbox One konzolt és kontrollert honnan lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha például bemész egy 576 üzletbe akkor ugye van az alap fekete vagy fehér színű Xbox One, és vannak ilyen limitált darabok mint pl. a fotózáshoz is a kék színű. De hogyha a böngészőbe beírtok bármilyen színű Xbox onet (purple, gold...) akkor majdnem biztos hogy fog kidobni ilyen darabokat, és én egy boltban vagy a weboldalán nem szoktam látni. Akkor most ezek az egyedi konzolok csak kamu képek, vagy csak simán nem lehet Magyarországon kapni?

2016. dec. 28. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet venni színes matrica szetteket rá.
2016. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a wish-ről rendeltem a fiamnak.Matrica szettet.És egy gumis valamit ami úgy illeszkedik a konzolra mint a telefonra a silikontok.Mindegyik 1 euro volt.
2016. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem matricát szeretnél akkor az egyedi mintázatú konzolt és kontrollert általában különleges alkalmakkor adják ki és csak egy ideig elérhetőek. Pl nagy játékokhoz jelennek meg egyedi gépek. Egyedi joyok megjelenhetnek külön is és játékokhoz is.


Ha jól emlékszem mostanában ezek az egyedi gépek vannak:

- Xbox One S (kréta fehér) az alapváltozat

- XBO S Gears of War 4 2TB (vörös és karmolt)

- XBO S Battlefield 1 (katonazöld)

- XBO S Blue (mélykék)


Ezen felül a régebbi típusú alapgépekből is van pár fajta, de azokat már nem gyártják, tehát ha találsz boltban akkor oké, de egyéként nincs.


És ezek az egyedi kontrollerek mostanában:

- Xbox One Controller (éjfekete) az alapváltozat

- Xbox One S Controller (kréta fehér) az alapváltozat bluetoothal és redőzött fogóval

- Gears 4 Crimson Omen (vérvörös)

- Gears 4 JD Fenix (szürke-kék)

- Elite Controller (fekete-fémes) profiknak

- Gears 4 Elite Controller (vörös-fémes) profiknak

- Blue (élénk kék, érdekesség, hogy az egész joy, a karok is ilyen színűek míg más joyokon a gombok, karok és pár apróság nem olyan mint az alapszínek)

- Shadown Dawn (lila-fekete átmenet)

- Copper Shadow (réz-fekete átmenet)

- Dusk Shadow (mélykék-fekete átmenet)


Ezen felül is vannak persze egyedi joyok, de azok már régiek és nem valószínű, hogy kaphatóak. A sima fekete is régi (már a krétafehér az alap), de annyit gyártottal belőle, hogy még mindig lehet sok helyen kapni.

2016. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jut eszembe a kontrollerekből egy ideje lehet rendelni egyedi készítésűt. Ez Magyarországon sajnos NEM elérhető, de csak fel kell menni a külföldi Xbox oldalra és ott összerakhatod a sajátodat. Sajnos mint említettem itthonra nem szállítanak, de emiatt láthatsz sok nagyon jó minőségű joyok fotóit a neten ha beírod. Valószínű mind hivatalos Microsoft egyedi gyártás.
2016. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!