Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One-on miért laggol egy...

Xbox One-on miért laggol egy játék ha főprofilból indítom?

Figyelt kérdés

Adott egy frissen vásárolt Xbox One, és a Just Dance 2015.Amennyiben az én profilomból indítjuk el a játékot, az játszhatatlan, kb 10-12fps közt fut, és még a kinect sem érzékeli a mozgást rendesen.Viszont ha a párom profiljából indítjuk, semmi probléma nincs, még akkor sem ha ingame átjelentkezek az övéből az én profilomba, a hiba csak akkor áll fenn ha az elejétől az én profilomból indítjuk.Esetleg más tapasztalt már ilyen jellegű hibát?Google nem dobott ki rá semmit, igazából nem is olyan életbevágó, inkább csak nagyon bosszant, hogy ez történik.

A válaszokat előre is köszönöm.



#Xbox #lagg #lag #Xbox One #judt dance 2015 #xbox lagg
2016. dec. 29. 22:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Sose hallottam ilyesmiről. Esetleg azt tudom tanácsolni, hogy töröljétek le a profilt és a játékot és töltsétek le újra.
2016. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!