Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a megfelelő beállítások...

Mi a megfelelő beállítások egy erősítőn pl. klasszikushoz, pophoz, diszkóhoz és egyéb más zene műfajhoz?

Figyelt kérdés
És gondolok én pl. a basszusra,balance,treble,loudness hangszínt szabályzókra mien arányba kel beállítani őket hogy egyes zenei műfajokban a legjobb legyen a hang mert gondolom hogy egy skrillex elektronikus zenéhez más kel mint egy Mozart klasszikushoz!?Egyébként már próbáltam az interneten utána nézni de nem találtam ilyen oldalt ahol ezt szépen leírják ha tud ilyet valaki elég ha csak az oldalt belinkeli!De ha nincs de tudod akkor nagyon megköszönném hogy ha leírnád! :-)

2016. dec. 29. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

mert nem kell.

a lényeg ha nemn allitasz semmit azt erositi amit a studióban felvettek a zenészek elképzeltek.

a tekerő azért van mert rádobsz egy szar hangszórót, osztán tekergeted mint egy bolond, és örülsz hogy hogy csörög meg recseg.

2016. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt a loudness dolgot én leginkább akkor alkalmaznám mikor halkabban szól a rendszer ilyenkor kellemesebb hangzás érhető el vele, végül is olyan bass boost szerű hangzás érhető el vale. Hangosan hallgatva inkább tedd off állásba. Én saját rendszerben nem tudom elképzelni az ilyesmi hangszínmódosításokat ( EQ ) tehát neked is azt tudom ajánlani hogy felejtős.

Bass - Tribe poti mehet nagyjából 55-65%-ra, A hangerő tekerője legyen kb 3/4 állásban, vagy addig míg nem torzít a hangsugárzó és vedd vissza egy kicsit a keverőn maradjon tartalék a keményebb zenékhez.

2016. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a véleményeket!Egyébként ha diszkózene féleséget hallgatok akkor azért szoktam rá adni egy kis basszust úgy élvezetesebb egy kicsit!Úgy kb ennyit szoktam rajta állítani egyébként 0-án szoktak állni!
2016. dec. 30. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!