Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaposnet analóg csatornáink...

Kaposnet analóg csatornáink vannak, mégis fogok minden digitális csatornát?

Figyelt kérdés
Most vettem egy új Samsung tv-t és minden csatornát tudok fogni vele. olyat is ami nincs a kaposnet szolgáltatónál pl Digi sport. az összes fizetős csatornát is, pl HBO, Cinemax, felnőtt filmes csatornák, legalább 200 csatornánk van így, ha nem több. Én ezt természetesen nem bánom, csak nem értem hogy ez hogyan lehetséges. Amugy coax kábelen jön be az analóg adás, és a másik 2 tévénken nem fogjuk ezeket a csatornákat.

#analóg #digitális #koax #TV #DTV #kábel kaposnet
2016. dec. 30. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

"olyat is ami nincs a kaposnet szolgáltatónál pl Digi sport."


A Kaposnetnél van Digisport.


[link]


Úgy lehetséges, hogy a digitális adás ugyanazon a kábelen érkezik, mint az analóg. Az már a szolgáltató döntése, hogy utána te miként nézheted. Például a Telekom és a UPC a kínálat kis részét adja kódolatlanul, a kínálat nagyobb részéhez bérelni kell a szolgáltatótól STB-t vagy modult kártyával, ha nézni akarod az előfizetett programokat. A Digi, ami kábelen még mindig ~50 csatornát továbbít analóg rendszerben ezzel szemben az HBO Max Pak, a Digifilm és Super One csatornák kivételével mindent kódolatlanul sugároz, így az előfizető választhat, saját műszaki felszereltségétől függően, hogy mit nézne.


Az esetedben hasonló a helyzet, mintha Digis lennél. Kérdés, hogy minden csatorna megy-e, és ha igen, akkor ez nem-e valamilyen karácsonyi akció.

2016. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alatt, hogy megy-e, azt értem, hogy az HBO-n képet is látsz.
2016. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, Digi filmet akartam írni. Megszokásból jött a sport. Igen, tudom nézni az összes csatornát amit csak ismerek, ( megszámoltam, 225 csatornát) a Kaposnetnél még a digitális kínálatban sincs ennyi szerintem. köztük az HBO-k, Cinemax, stb. az összes zenecsatornát, mesecsatornák (duck, baby tv stb. mindent)
2016. dec. 30. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor el szokták engedni a pórázt, hátha páran kedvet kapnak többet áldozni a tévézés oltárán.

Majd januárban is lelkendezzél hogy milyen jó az új tévén az analóg műsor.

2016. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én eddig is megvoltam elégedve az új tv-n az analóg műsorral, ha valami olyat szerettem volna ami ott nem elérhető, néztem rajta pendrive-ról, vagy rákötöttem a laptopot, úgyhogy nem leszek elkenődve januárban sem. Csupán csak nem értettem hogy láthatók most minden műsort, erre szerettem volna választ találni, de amúgy köszönöm kedvességed.
2016. dec. 30. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!