Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one controller (vezeték...

Tasi Gergo kérdése:

Xbox one controller (vezeték nélküli) hogyan lehet csatlakoztatni windows 7-re?

Figyelt kérdés
vettem egy xbopx one controllert vezeték nélkülit és nem tudom csatlakoztatni a géphez mert valahogy lehet csak nem tudom hogyan kell nagyon megköszöném aki tudja hogyan kell.

#Windows #Xbox #csatlakoztatás #kontroller #One #(vezeték #nélküli) #7-re?
2017. jan. 1. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha alapverziós kontrollert vettél (amiben nincs bluetooth) akkor kell hozzá egy xbox one wireless adapter nevű USBs vevőegység. Legjobb let volna venni egy Xbox One Controller for Windows csomagot, ami drágább, de benne van ez a kütyü alapból.


Ha S verziós a kontrollered akkor van benne bluetooth és ha van ilyen vevő a gépedben akkor csak párosítani kell hozzá és játszhatsz.


Nem totálbiztos a megkülönböztetéshez, de elég biztos módszer, hogy a régi kontrollereknek a felső Xbox jeles része három jól láthatóan különböző elemből áll (a középső nagy műanyag az Xbox jel körül és a két gomb a két szélén), míg az Ses kontrollereknél a felső Xbox gomb körüli rész egyben van a joyal, csak a végén lóg ki valamiféle műanyag a gomboknál: [link]

2017. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!