Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lenne a legjobb berende...

Tibike99 kérdése:

Hogyan lenne a legjobb berendezni a szobámat hogy a hangzás a legjobb és legerősebb legyen?

Figyelt kérdés
Alábbi linken van 1 panoráma kép a szobámról ami hajtja a hangfalakat egy castone cpa 400 és 500 akartam egy 1200 siva ppa-t beszerezni de fölöslegesnek tartom hobbi célra már tovább fejleszteni és bőven elég ez csak a szoba akusztikája nem a legjobb ahol a 2 pioneer van ott gipszkarton van a többi pedig rendes fal és ha ott van a mély akkor az erkély ajtó felé piszkosul veri a mélyet viszont vele szembe már nem ugyan ez a helyzet ezért szeretnék segítséget kérni hátha akad itt egy szakértő :)

2017. jan. 6. 19:03
 1/2 A kérdező kommentje:
2017. jan. 6. 19:05
 2/2 PluYgeriMc ***** válasza:

ha lehet mindengyik sarokba egyelő telejsítményű hangfalat. Ahol a leghangosabban dübörög a mély oda ragd, ahol meg nem dübörög oda kellenek a háttér sugárzók. pl:

[link] a M a mély a H a háttér vagyis a közép-magas. ez csak egy példa, nekem nem így van mert kicsi a szobám, és úgy szól a legjobban ha egymás mellet van mind a 4 hangfal. Jó ötletet adtál, majd én is megcsinálom.

2017. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!