Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy régi samsung tv-hez lehet...

Egy régi samsung tv-hez lehet csatlakoztatni egy Xbox one s-et. Most nem a minösége érdekel. Annyi hogy lehet e csatlakoztatni. Ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés

De amúgy le akarom cserélni a tv-t. HITRON(BLACK) a neve!

SAMSUNG SLIM FIT TV 72 cm Meg még egy ilyen tv is van!



2017. jan. 7. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyen kell, meg a hozzá csatlakozó kábelek.

2017. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
xboxhoz hdmi kábel van, ha van olyan bemenet a tv-n, akkor ok, ha nincs akkor átalakító, ahogy az első linkelte.
2017. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van enél olcsóbb átalakító, mert én sokalom érte a pénzt.
2017. jan. 8. 17:57
 4/8 A kérdező kommentje:
? Kihagytam :D
2017. jan. 8. 17:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg azt meg lehet e csinálni hogy a számítógép monitoromhoz??? Olyan átalakító vagy h hdmi-t vga-ra??? Vagy hdmi-t DVI-re?? Vagy ez lehetetlen???
2017. jan. 8. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Philips 223V5LSB2 Monitor Ehhez a monitorhoz jó??:)
2017. jan. 8. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:

ha van a monitoron hdmi bemenet, akkor jó.


átalakítót azért nem ajánlom, mert sokfajta van, és nem is biztos hogy jó lesz. drágák, mert van funkciójuk.


azt ajánlom inkább, hogy várj és spórolgass még, én 55 000 - ért vettem egy 70-es samsung tv-t. hd-s, bár nem full hd, de arra nem volt pénzem, és 100 cm alatt nem is számít szerintem. egy noname hd-s lapos tv-t pedig kb 40-ért kapsz. hidd el, jobban megéri, spórolgass még rá, mert az átalakítóval sem tudod rendesen kiélvezni.

2017. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!