Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehetséges, hogy egy noname...

Qasimodo kérdése:

Lehetséges, hogy egy noname DVD multilejátszót csak nagyon-nagyon halkan tudjon megszólaltatni egy JVC digitális rádió receiver? Mi a bibi? Kösz.

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 05:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel kototted ossze?

A DVD lejatszoban van volume allitasi lehetoseg? Van amelyikben fel kell huzni maxra.

2017. jan. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapból szabvány az audio line jelszintje, de bármi megtörténhet.

Line (vonal) : 10^-1 V - 10^0 V, 10kΩ impedancián.

2017. jan. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell elé egy előerősítés és jó lesz, nem rontottál el semmit, ez ilyen.
2017. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem taglaltam,hogy igazából csak a cd-játékos miatt görcsölök vele. Az kellene belőle.

Ami az előerősítőt illeti, nem hangzik rosszul, de ahogy nézegettem, még egy fapados is 10 papír körül mozog.

Akkor inkább mondjuk mi lene, ha egy Technics cd hifit(kb.5 ezerért már láttam) tolnék a JVC-re?

Hangsúlyos, hogy ez egy laikus törpölése.

Mindazonáltal köszönet az okosságokért.

2017. jan. 9. 04:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert az előerősítők persze drágák, de az nem azért annyi, mert a teljesítménye nagy, hanem azért, mert úgy van illesztve, hogy erősítőhöz tudod csatlakoztatni. Ha nem jó az illesztés, akkor már kis hangerőn is torzítás lesz, de próbáld ki. Egyébként én ha neked lennék pár ezerért egy összeépíthető KIT-et vennék, vagy valami nagyon egyszerű műveleti erősítésűt.
2017. jan. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz szakik, Neked "Y" külön is.

A cucc már műkszik. A hangfalaknál volt a gebasz, és azt néztem meg utoljára. Én balfsz.

De hát az is ember.

2017. jan. 9. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nahát akkor az király! Jó zenehallgatást!
2017. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!