Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Teljesítmény csökkenést...

Sk1nZoR20 kérdése:

Teljesítmény csökkenést vettem észre a számítógépen . Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Eddig laza 80 fps ell játszottam az Assassins Creed Unytin ultra highon most meg 45 FPS-t ha van és nekem ez már elég zavaró....és a többi játékokba is észrevettem ...hogy kevesebb az fps ... Az Assassins Creed Black flag meg az egész játék laggol teljesen van hogy 25 fps-t ad ....

Ha lehet azt ne írjátok, hogy mert ennyit tud a géped nem viszi.... amikor 1-2 hétig 80 fps el játszottam rajta .... szóval hogy lehet ez?


De azér le írom a gépem adatait

Amd FX 6300 six core processzor 4,8 GHZ

16 GB RAM

Videokártya : Gigabyte Gforce GTX 1060 6 GB

Alaplap : Alaplap neve Gigabyte GA-990X-Gaming SLI


Előre is köszönöm a válaszokat



2017. jan. 8. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A windows milyen "állapotban" van?

Amúgy a helyedben először megnézném, hogy nincs e a 1060-hoz újabb driver mint ami most van fent neked, sokszor már az is megoldja a problémát.

2017. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben van megpróbálom. Köszi
2017. jan. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!