Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » UPC-nél a HD csatornák mikor...

UPC-nél a HD csatornák mikor lesznek az alapszolgáltatás részei, felár nélkül?

Figyelt kérdés
Elég szánalmasnak tartom, hogy mindenféle 4K meg 8K meg HDR tv-k korában még pluszban fizessek a HD csatornáért. A legtöbb csatornának van már HD-s változata is, egyedül a köztv HD-je van ingyen, amit amúgy se nézek.
2017. jan. 9. 09:18
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál érhető el ma, Magyarországon legalább 4k adás? Szerintem egyiknél sem. Szóval nálunk még messze nincs itt azoknak a kora :)
2017. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
márpedig fizetni fogsz.a szolgáltatónak pluszköltséget jelentenek a hd-adások amit rajtad hajtanak be.
2017. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként szinte már az összes szolgáltató alapból adja a HD-t. Még a Telekom meg az Invitel is. Nem tudom a UPC mire vár.
2017. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:

a telekom?dehogy adja.csak ha külön előfizetsz rá.

[link]

2017. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen valóban így volt, de ma már csak a Szuper Családi HD csomagra lehet előfizetni, a többire nem.
2017. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szántóvető ***** válasza:
elavult lenne a honlapjuk?van az alapcsomag 31 csatornával ill van a szuper családi.bár ez utóbbi nem sokkal drágább,és 106+24 csatornát ad.
2017. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Én itt olvastam, hogy már nincs alap csomag: [link]

De most nézem hogy lejjebb meg olyat is írnak hogy új alap csomag kerül bevezetésre. Érdekes...

De mindegy mert szerintem a többség amúgy is Szuper Családi HD csomagot kér, főleg hogy a Magenta1 csomagokba is az van alapból, és így automatikusan megkapják a HD csatornákat is.

2017. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!