Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX360-ra nagy fájl másolása?

XBOX360-ra nagy fájl másolása?

Figyelt kérdés

RGH-s XBOX360-ra szeretnék egy játékot másolni, ami 8GB. A FAT32-re formázott pendrive-ra nem lehet ekkora fájlt másolni, az NTFS formátumra formázott pendrivet viszont nem ismeri fel az XBOX.

Hogy lehet nagy (8GB) fájlt az XBOX HDD-jére másolni ?



2017. jan. 9. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
exFAT-ra formázd a pendriveot
2017. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakoztatod a routerhez/modemhez az xbox-ot (ugyanarra a hálózatra, amit gépről használsz.) Bemész Total Commanderbe és megkeresed az ftp kapcsolatot. Rámész, hogy új kapcsolat, oda beírod az xboxnak osztott IP címet (Balra lent szokott írni az fsd) a kódhoz és felh.névhez pedig: xbox -ot kell írni általában. Így betudsz lépni az xbox rendszerébe. Neten ha rákeresel találhatsz részletesebb útmutatást ennél :) (Ajánlott mindkét ezközt, kábellel csatlakoztatni a routerhez/modemhez, mert wifin fele olyan gyors az átvitel)
2017. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez butaság.. win 8 és 10 alatt tényleg nem megy a pen drives 5let..


De lehet fat32 pent formazni google keresés 1 perc és letöltöd a programot 2 kattintás és megy.

azt másolhatod.

akkor engedélyezheted a samba servert is, akkor lazán fellépsz halozaton az xboxodra és felmásolod.. az is megy.


Szóval van 2 megoldásod amihez nem kell hardver se különösebb tudás.

2017. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy 8GB a fájlom.

A FAT32-nél 4GB a max file méret !

De ha az ExFat-ot ismeri az XBOX360, akkor az jó megoldás.

2017. jan. 10. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

nem gond, keress olyan formattálót ami fat 32n tud nagyobb fileméretet.. van, higyj nekem. a fat 32n is cimezhető nagy file méret, csak nagyobb blokkmérettel.

talán verbatim fat 32 tool a neve, de van a hp nak is ilyen formattálója és formattálás után menni fog csak googizzál picit.. nekem van egy 1 terás hddm és 8 gigas filet raveszek, fat 32 és az xbox olvassa..

2017. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az XBOX260 nem ismeri fel az ex-FAT-ra formázott pendrive-t.

Nem tudna valaki a találgatás helyett egy biztosan működő megoldást?

Nem tudom routerre dugni, nem tudok nagyobb blokméretet beálítani.

2021. nov. 5. 15:04
 7/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a Verbatim FAT32 tool-t, de az is csak a szokásos fat32-re tudja formázni, nem lehet benne semmit sem állítani (pl. blokkméretet).

[link]

2021. nov. 5. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!