Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fülhallgató 25. 000 Ft. Körül?

Fülhallgató 25. 000 Ft. Körül?

Figyelt kérdés
Az említett árkategóriában keresek fülhallgatót, mert szerintem ennyi pénzért már találhatok tartós, jó anyagokból összerakott és jó hangzású típusokat. Két jelöltem van: Sony mdr-ex650ap és Sennheiser cx5.00g, de ha valakinek van ötlete, azt is várom, de csak olyat, ami MediaMarkt-ban kapható, mert van egy oda szóló ajándékkártyám, amit fel szeretnék használni. Főleg olyanok válaszoljanak, ha lehet, akik legalább próbálták valamelyiket.

2017. jan. 10. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
m.emag.hu/a-audio-dj-fejhallgato-fekete-shg2/pd/DRBR72BBMm. emag.hu/akg-y40-fejhallgato-telefon-vezerles-fekete-y40blk/pd/DTTF6BBBM/#Fekete
2017. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a Klipsch headsetek nagyon jók, de a legjobbak ezen kívül a Sennheiser, Audio-Technika, AKG, SONY, vagy a GRADO ami messze a legjobb de GRADO-t nem veszel csak kb 50 ezer ft körül, és az is a márkán belül még csak belépő szint, bár azokat már stúdióban is kilehet próbálni itt egy link róluk [link]
2017. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sennheiser cx5.00-át vettem, és bejött.
2017. febr. 24. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!