Reloop RMP 808s technikai infok stb?

Figyelt kérdés
Szereztem egy ilyen lejatszot ingyen es igazabol nem tudom erdemes e eladni mert azt lattam hogy regota nem gyartjak mar de tobb dolog neten nem nagyon van fenn rolla es par ezerert inkabb el sem adnam. Aztan erdekelne mit tud megis sajnos nem tudom kiprobalni mert nincs keverom de bekapcsolni betudtam ugy tunt semmi baja. Nem is nagyon foglalkoztam soha ilyen dolgokkal de egy kicsit tudok ezekrol a dolgokrol valamennyit es ha nem erne meg eladni akkor vennek egy keverot es elhulyeskednek vele itthon. Habar valaki abban is kicsit kiokosithana mire van pontosan szuksegem a 2 lejatszon kivul. Kevero , hangfal fulhallgato az oke esetleg valami mas?
2017. jan. 10. 18:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!