Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem müködik a fülesem?...

Miért nem müködik a fülesem? Érintkezési hiba?

Figyelt kérdés

HS-M430 Genius


Az egyik barátomtól vettem mert neki pici volt és nem tudta csatlakoztatni a laptopjához. Kb 2 hétig használni tudtam utánna semmi.

Bedugom és nem szól a zene. Van amikor jó de akkor is vagy halkan szól vagy pedig olyan hangja van mind az Alvin és a mókusoknak. :D Nem tudom máshoz hasonlítani nem értek az ilyen dolgokhoz. Csak zene hallgatásra szoktam használni. De se a laptopomba se a telefonomba nem jó :((


Mi bajja lehet? Meglehet valahogy csinálni? Mert szerelőre nincs pénzem :( De az egyik ismerősöm barátja ezermester


2017. jan. 13. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Sanszos, hogy érintkezési hiba.

Ha még nem volt páka a kezedben, akkor jobb, ha az ezermester ismerősödre hagyod a javítást.

2017. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!! :)


De azért leírnád hogy hogy kell megjavítani? Nehéz?

2017. jan. 13. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kell keresni, hogy hol van az érintkezési hiba, azt a részt kivágni és a vezetékeket összeforrasztani, majd a vezetékeket szigetelni.

Általában közvetlenül a csatlakozó után szokott lenni a probléma. Ugyanis ott hajlítgatódik a legtöbbet a rézszál, ezért elfárad és elszakad.

2017. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!