Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora az ideális tablet méret?

Paul01 kérdése:

Mekkora az ideális tablet méret?

Figyelt kérdés

Tabletet akarok vásárolni,pontosabban egy Ipad Mini 4-et vagy egy Ipad Air 2-őt. Az ár és a teljesítmény kb ugyan az,

csak a méret más. 7,9" vagy 9,7" ideálisabb az átlag felhasználásra? Véleményeteket köszönöm!



2017. jan. 15. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb olyan mintha azt kérdeznéd hogy milyen az ideális cipő méret.
2017. jan. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ.

8-9" között szerintem

10-11" már inkább mini laptop mint tablet.

2017. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem egészen.A cipő méretet a lábam nagysága határozza meg,tehát fix! Ez meg választható. Csak az a kérdés melyiket!?
2017. jan. 15. 20:39
 4/7 |Orfeusz| ***** válasza:

A 7 szerintem kicsi, ha már a telefonok is 5,5 collosak. Nekem egy 8"-os van, az elég jó. De a 10"-osnak is vannak előnyei meg hátrányai is.


Attól függ, mire akarod használni. Az "átlag felhasználás" mondjuk jelent-e filmet? Vagy pdf-ből tanulást? Azokhoz jó a nagyobb képernyő.

2017. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Filmeket néznék főként,olvasnék,böngésznék,. Nyelv tanulás-hoz kellene.
2017. jan. 15. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:

A hetes elfér a télikabát zsebében. A 10es macerás e szempontból. Viszont bármit nézni a 10esen jobb. Főleg, ha pdf, amit húzogatni kell*. Persze, a 10-esnek akkor van inkább értelme, ha a felbontása nagyobb (ettől lesz még drágább...). Filmnél minél kisebb a képernyő, annál kontrasztosabbnak, élénkebbnek, szebbnek tűnik a kép, bár a jó minőségű nagy kijelzős tablet képe meg nagyon szép tud lenni.


*ilyenkor mindig megjelenik valaki, aki közli, hogy ő a 4 collos kijelzőn is tökéletesen látja a sűrűn gépelt A4-es lap pdf verzióját egyben :D

2017. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 7-es elfér a válltáskámban. Utazni praktikus, de a 9-es mintha jobb lenne.
2017. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!