Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Csak egy egyszerű kérdés a...

Csak egy egyszerű kérdés a kedves kormányhoz. Bevitték az ex-dohányzók kedvéért és a mi egészségünkért az e-cigiket a trafikokba. Viszont 80%-ba a trafikok lemondtak az árusításról, akármit kérdezek nem is fogják fel mit kérdezek, semmi segítség?

Figyelt kérdés
Továbbá. Mire volt ez jó? Egy egyszerű pót szipka 200-400 Ft lenne, ehelyett 1500 Ft-ot is elkérnek érte. Ez kissé gáz, vagy nem? :/ Térjek vissza a cigihez? Az kéne? A választék is csekély.

2017. jan. 18. 00:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Undorító, hogy a kis embernek semmit, nekik mindent. Én örülök neki, hogy ezzel az eszközzel sikerült megundorodnom az analóg cigarettától. Kevesebb mint 2 hónap alatt csökkentettem a nikotin mennyiséget is. A sok mellébeszélés és szemétség, ami az ő zsebükből veszi ki a pénzt egyszerűen undorító. :/ Köszönöm, Magyarország jobban teljesít, hogy mentálisan kicsinálja a kis embert!
2017. jan. 18. 00:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért tették be a dohányboltba mert az ecigi is veszélyes.
2017. jan. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahaaam! :) Most már értem. Mi lenne, ha a gyógyszertárakba is hasonló tudatlansággal állnának az emberhez? Ott nem veszélyes dolgok vannak? Drog alapanyagok stb.. Vagy csak találomra veszel valamit és találomra beszedsz belőle annyit amennyi jól esik? Tehát minden ami veszélyes be vele a trafikokba?
2017. jan. 18. 09:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Inkább hagyd el a cigit. Hidd el jobb lesz, nem leszel ideges se.

Háziorvos irjon fel champixot, szeded 3 honapig.

2017. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A cigit hála elhagytam lassan két hónapja. Undorodom is tőle. A nikotin adagom is csökkentettem. Épp azért nem értem, hogy szerencsétlen kis embert mért kell ütni egyre jobban ebben az országban? Az egészség az utolsó ami eszükbe jut szerintem, meg hogy milliókat elköltsön az ember terápiákra, gyógyszerekre. A legjobb viszont, ha visszatér a dohányzásra amiből a legtöbb pénzük van. Épp ezért kell nekem is büdös bagófüstösnek lennem? Ez olcsó....Ez a baj. Nem lehet annyira kordában tartani, mint egy gyógyszert, ami miatt sok pénz folyik ki a zsebükből. De lehetne még sorolni sok mindent. És épp azért hoztam létre ezt a topicot, hogy aki hasonló cipőben jár mint én, kifejthesse az elnyomás miatti véleményét. Aki sosem volt szenvedélybeteg az sosem fogja ezt megérteni. És szerintem nincs is joga elvenni a leszokás jogát Tőlünk....
2017. jan. 20. 02:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szokj át ecigire hanem egy csapásra hagy el teljesen. Nem könnyű de muszáj lesz. Én 4 éve hagytam el, champixal. Az igaz hogy még kb 12 hónapig kívántam de kibirtam.
2017. jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hála az Égnek, nemhogy nem kívánom, de irritál is a dohányzás...én csak ajánlani tudom annak az e-cigit, aki le szeretne szokni az analógról. Amúgy nem teljesen ez volt a kérdés, persze köszönöm a válaszodat. Az alternatívádat egy lehetséges módszerről. Nekem ez nagyon bevált. Csökkentettem az erősséget is. Remélem egyszer el is tudom majd hagyni az egész nikotin mizériát. Egyenlőre kell még valami plusz az életembe, amit még keresek. Egy viszont biztos! A boszorkányüldözés ami ez ügyben folyik egyszerűen felháborító! Kár, hogy erre a kérdésemre nem sokan reagáltak. :(
2017. márc. 24. 01:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!