Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autóba hangfal, melyik a jobb?

Autóba hangfal, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Van egy régi típusú Swiftem,amibe előlre vettem két MNC Streamline 80watt-os hangszórót. Eddig is volt elől benne hangszóró,de alig lehetett hallani,annyira halk volt. Sajnos későn néztem meg és két Sony Xplod hangszóró van elől,amire az van írva,hogy Peak power 120w,rated power 25w. Az lenne a kérdésem,hogy jobb lesz a hangzás az MNC-vel? 10centis hangszórók,nem várok csodát tőlük,de azt azért elvárnám,h lehessen hallani,nem úgy mint a Sony-t. :( Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 21. 15:16
 1/3 JulesTS ***** válasza:

"Melyik a jobb?" A kettő közül a Sony.

"Az lenne a kérdésem,hogy jobb lesz a hangzás az MNC-vel?"

Ha hangerőre gondolsz jobb hangzás címszó alatt, akkor elképzelhető. Ezek az utólagos hangszórók nem arra valók, hogy fejegységről hajtsák őket (erősítő ajánlott hozzájuk). Ami fontos adat ilyenkor, az a hangszóró érzékenysége. Keress rá a Sony és az MNC hangszóród adataira és nézd meg az érzékenységüket. Amelyik nagyobb, az fog (elvileg) hangosabban szólni. Ha fejegységről hajtod őket, akkor 92dB vagy a fölötti érzékenység kell, hogy ne legyen halk a hangszóró.

2017. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem a Sony hangszórókkal volt a gond...hanem azzal aki betette őket -.- fordítva voltak bent a hangszórók :D Kipróbáltam mindkettőt,nincs nagy különbség :)
2017. jan. 23. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem elöl JBL hangszórók vannak, de elég gyérül szólnak a gyári hangszóró helyen. Mivel lefelé állnak gyárilag ezért csak a lábtérben lehet normálisan hallani őket :D
2017. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!