Gabi33 kérdése:

Notebook Venni szeretnék?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 09:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egy leptop vételnél mi számít?

max 150 vagy 200eft?

Full HD legyen vagy csak sima HD?

SDD vagy elég a HDD?

És 4gb Memória ROM vagy 8GB?

és elég a 15,6coll vagy 17,3 coll?

Nézegettem a médiamárkban de nem tudom mi a jó gép?

[link]



[link]

2017. jan. 22. 09:17
 2/11 A kérdező kommentje:

Vagy még ez ?

SSD

[link]

2017. jan. 22. 09:20
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell. Ha nem játékokra akkor nem kell túl erős.

Fullhd azért jó, filmek manapság mind fullhd.

2017. jan. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Oké kösz,azért jó rajta játszani ha nincs valami jó film vagy unalom van a tv-ben!

Meglátom FullHD az kell de az ,hogy 4gb vagy 8 még kérdéses !

ár miatt de az SSD az is kell

2017. jan. 22. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Olcsó Lenovókkal kerüld, mert azok hamar elromlanak.
2017. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagy Acer vagy Hp ami SSD és FullHD ezek vannak 200 alatt és egyik 4gb Rom másik 8gb intel core 5 van rajta
2017. jan. 22. 16:41
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem ki csak nem tudok dönteni

[link]


[link]


[link]


Nehéz dönteni,mert mind jó csak nem tudom mi lenne a legjobb egy notebookban ?

2017. jan. 22. 17:02
 8/11 anonim ***** válasza:
4Gb ram kb mindenre elég, ha nem utolsó kiadású játékra kell. SSD szintén nem kell, az igaz hogy gyorsitja a gépet de ez csak egy kényelmi funkció, jól megy az hddvel is.
2017. jan. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó az a 8gb Rom ,mert akkor nem régi! és az HDD nem olyan mint az a technika ,mint a gépe ami 8 évig megy! Ezek max 3-5 évre tervezik! SSD az elmegy 5-10 évig is! Acerom van,és vagy azt vagy HP veszek! Valaki írta,használtat 40eft az is jó,de ha szar a gép akkor ott vagyok ,mert rossz a program,vagy fertőzött a gép! És nem beszélve az Új az új,és van egy két év garancia, ! Előbb elviszem,hátha át tudják húzni és lehet még javítani ,max 20 -30eft! A ventilátor motorja mintha nem bír menni,vagy bekapott valami,de mit várjunk egy 8 éves géptől ami egész nap ment ! Köszi a segítséget,majd meggodolom,és az utolsó percben döntök! Elmegyek egy két boltba,azt mondják Médiamárt az jó szakik vannak,aki megmondj ami a jó leptop,ár szerint
2017. jan. 23. 17:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne, ha azok, akik azt hírdetik, mindig a legújabb a legjobb: nézzenek körül valamelyik garanciális szervízben! Tele van új laptopokkal. Ugyanakkor a jó néhány éves Thinkpadok örök darabok és kiválóan működnek. Ráadásul a márkanév se jelent semmit, pl. Lenovo néven kinai (tajvani) gagyit vehetsz, mert minden multi ott gyártat, ahol "ócsó" a munkaerő.
2017. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!