Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Projektort milyen paraméterekk...

Projektort milyen paraméterekkel érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nyilván tudom, hogy egy drága projektor mire képes, de az olcsóbbak közül melyiket lehet "már megvenni"?
2017. jan. 24. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
amelyik megfelel az igényidnek.
2017. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értékelhető válasz, köszönöm!
2017. jan. 24. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ok olyan értelmes volt mint a kérdésed.Kéne egy projector, valamire használnám, valamilyen környezetben ezeket nem árulom el, melyik lehet már jó mondja már meg valaki.


Kb ezt írtad le.. Csesztél megjelölni hogy játékra, filmre, előadóteremben bemutatásra, vagy netezni, teljesen sötétbe vagy kis fény lehet a helységben ahol használod, a kép mérete mert bezony nagyon fontos szempont márcsak a fényerő miatt is.


Ezeket feladatként adod nekünk hogy találjuk ki, és amire gondolsz az alapján javasoljunk neked..


tudod még az average szőke nő is bemegy a boltba és divatos rucit kér rózsaszínben legalább ennyit elmond, te még erre se vagy hajlandó.


grat.

2017. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sok kérdésre válaszolhattad volna azt az értelmes választ, amit..

Nincs ötéves terv, hogy mire használnám. Talán sorban arra, amiket írtál. És bizony nincs hozzá kialakított szupersötét helyiség. Olyan kellene, amit világosabb szobában is látni lehet, kb 3m távolságból. A kép jó lenne ha min 40"-os lenne.

100e alatti árkategóriában.

2017. jan. 24. 19:04
 5/6 anonim ***** válasza:

tehát.. lcd projector filmézésre rossz. nekem van olyan is, fiam xboxozik rajta arra jó másra nem.

dlp érdemes, 720p is elég filmre, jobb a 1080as, de házimozira egy felső kategóriás dlpt használok, és csak 720as, nagyon jó. pedig.. colba nem számolom át de 5 méter a képátmérő.


Én amire mennék wide screen széles vászon, és dlp, minimum 720.

Sajna 100 alatt nem tudom mi van, az optoma dlp-k nagyon jók, itthon drága, régen nagyon régen tán beamershop.de ről rendeltem.

a fényerő nem annyira lényeges mert a vászon fehér, tehát világosban nem lesz fekete szin. Nagyobb képhez azért kell a nagyobb fényerő, de 2600 ansi lumen 3-4 méteres képhez is megfelelő lehet..

A dlp se csoda, több fajta van, de neked a legolcsóbb is elég lehet mert boldog leszel vele.. a dlp projectorban olyasmi minőségű képet ad mint a tévében a plazma.


Röviden ennyi. az lcd projector (epson 3 lcd-s valami izém van a gyereknek) hát filmre olyan mint egy rosszabb lcd tévé, de nekem az lcd tévé se a barátom.


Röviden ennyi, így nézném..

2017. jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Okultam.

Kb 2 éve nem követem a szórakoztató elektronika fejlődését. Sok mindenről lemaradtam.

Egy másik projekt(or) foglalt le, a csecsemőprojekt..

2017. jan. 24. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!