Topyka kérdése:

Dibeisi g 1202-8, Sal, Mnc Master audio 30cm hangszóró vélemények?

Figyelt kérdés
Hangfal építésre adtam a fejemet és egy olyan kérdésem lenne hogy ezekből amárkákból mit ajánlotok ami szép és telt mély hangzása van. Legalább 25cm átmérőjű legyen kb: 93db érzékenységű. S segítséget köszönöm. Légyszives normálisak írjanak nem vagyok kíváncsi mindent tudó nagy okosokra.!!!!

2017. febr. 3. 17:20
 1/5 Zzzoli ***** válasza:

Hogy szép és telt mélyek legyenek, legfőképp a dobozod fogja meghatározni, amit csinálsz hozzá.

Azt azért tudd hogy ezek sima olcsó, kommersz hangszórók.

A gyártástechnológiájukból fakadóan meg sem közelítik a 93db érzékenységet csak papíron :-)

Nagyérzékenységű mélyekért súlyos tízezreket kell fizetni.

2017. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most nem olyan rég építettem a h2000 től vett 20cm hangszórójával egy próba dobozt és egész meg gyöző hangja volt. Viszont a sal magas az úgy elszált mint a győzelmi zászló! Magas az sal dt 20 típusú förmedvény èletbe többet olyat nem veszek. A mély az meg ha20-521. És még egy sal 100w os hangváltó volt hozzá. A hangváltót majd át akarom kicsit alakítani hogy jobban vágjon. Erősítő Videoton ra 6363s.
2017. febr. 4. 13:13
 3/5 anonim válasza:
Ezek közül leginkább a Master audiot venném. Ebben az árkategóriában az egyik legjobb ár/értékű hangszóró. Van belőle nekem is. Nem vártam tőle túl sokat, de azért meglepett.
2017. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PluYgeriMc ***** válasza:
a sal hangosítás + magas szar. csak a házimozi mélyek meg a hangváltó jó!
2017. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 k2k2k2 válasza:
Utóljára master audio pa12/8 ból épitettem hangfalat. Előtte dibeisi g1202-4 ből és most is dibeisiből fogok. A master valóban érzékenyebb valamivel, nem olyan nagy különbség van mint ami az árukban van. 1 master árábol 2 dibeisi megvan még postával is. A dibeisi mélye nekem lágyabbnak tűnik és jobban tetszik. M.n.c régen sem volt olyan jó, most meg még annyira se. Sal om is volt, picit drága ahoz amit ad, de nem rossz.
2018. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!