Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik a kontroller...

Miért nem működik a kontrollerem? (XBOX ONE)

Figyelt kérdés
Van 2015 karacsony ota egy xbox one-om. mindig usb kabellel csatlakoztattam a gephez mert az elem draga hehe. es 1 hete veletlen kihuztam jatek kozben, ujrabedugtam persze, de nem csinal semmit. Nem vilagit, mintha be sem lenne dugva. Ha elemet teszek bele ( teljesen ujat) ketszer villog.. es termeszetesen nem megy:/ mi tudnek csinalni hogy mukodjon? kabellel, elemmel, mukodesen a hangsuly

#játék #GTA #FIFA #kontroller #Xbox One #nem mukodik:( #miert nem? mert sajt
2017. febr. 4. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes hiba. Mikor elmmel bekapcsolod és kettőt villog akkor ki is kapcsol után azonnal? Mert ha nem akkor meg lehetne próbálni újra párosítani. Ahhoz miután be van kapcsolva a gép és a kontroller nyomva kell tartani a párosító gombot mindkét helyen amíg egyszerre nem kezdenek el villogni. [link]
2017. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen kikapcsol:/ már próbáltam vagy 10szer, mintha a kontroller teljesen láthatatlan lenne a gép számára
2017. febr. 7. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!