Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használható még az ipad mini?

Használható még az ipad mini?

Figyelt kérdés

Most egy samsung galaxy tab 3 lite sm-t110-em van. Nagyon rossz már leszeretném cserélni. Ennél jobb az ipad mini? Egyáltalán még hasznalhato? Meg sosem volt apple termekem. Hanyas ios van rajta?

Kb 1.5-2 evre kéne.

13 eves vagyok.

Amire hashnalnam: kb 6db jatek face insta tumblr



2017. febr. 4. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg vennék újonnan egy samsung galaxy tab E-t. Mert a ipadot ugye használtan venném. Melyik érné meg jobban? Vagy ajánlanátok még valamit?
2017. febr. 5. 09:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ipad 2 minim van, 3 és fél éves, az első két évben nagyon jó volt, aztán nagyin kevés lett a tárhely. 16 Gb -ból 11 használható, az játékokkal, képekkel semmi. Szerintem ipad minit ne vegyél, nem éri meg, főleg annyiért, amennyibe kerül.

Nekem most Samsung galaxy tab s2 9.7 T810-em van, ez sokkal drágább, de szeretem.

2017. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 - annál egy iPad Mini 4 ugyanannyi tárhellyel olcsóbb.


6 db játékra akár elég is lenne a 16GB tárhely, de okszor az még telefonon is kevés. Az iPad mini (első generálciós) iOS 9-et futtat egyébként, ami most még a legtöbb alkalmazásnak elegendő, de hogy 1,5 év múlva mi lesz, azt nem nagyon lehet tudni. Én inkább a sebességén aggódnék, ha van rá lehetőséged nézd meg, mielőtt megveszed, hogy neked elég-e, és túl sok pénzt semmiképpen ne adj ki érte (én kb. 50-ért adtam el két éve a 32 GB-os első generációsom).

2017. febr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat kb 20-30ezer kozott van...amj kivulrol szep allapotban is van mindig tok volt rajta...vennek en dragabbat de most nincs ra penzem...es nekem most kell egy uj nincs idom meg gyujtogetni ra...
2017. febr. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!