Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Valaki rendelt már TV-t az...

Valaki rendelt már TV-t az EMAG-ról? Vagy más műszaki készüléket? Minden rendben ment?

Figyelt kérdés

#TV #eMAG #műszaki készülék
2017. febr. 5. 15:03
 1/9 nemcso ***** válasza:
Vásároltam onnan már televiziót, tableteket, számítástechnikai eszközöket, kisgépet, konyhai felszerelést. Minden rendben ment.
2017. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Mindenre bolti garanciát adnak, nincs gyári garancia. Mivel román cég azt meg valami kókler román szervizbe küldik vissza a problémás termékeket. Én majdnem rendeltem tőlük, de a neten olvasottak alapján azt mondtam inkább nem.
2017. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

TV-t nem, de konyhai nagygépet igen.

Azon kívül, hogy a hordár bűzlött az alkoholtól és hogy a 242e Ft-os árat mikor kifizettem 245e Ft-tal, a csávó teljesen magától értetődően nem adott vissza... ezt leszámítva nem volt gondom velük

Amit a felettem író említ fogalmam sincs, hogy ki adja a garanciát, de ma már úgy gondolom, kellő fórumok vannak a vásárlók "védelmére". Értem én, hogy román székhelyű, de húdefakkerz, ha rájuk perlem az égboltot is, ha arra van szükség?

2017. febr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lazac84 válasza:

Egy SD-kártyát szerettem volna rendelni, mert az Árukeresőn ők adták a legjobb árat, le is adtam a rendelést 5190-ért, a visszaigazoló levélben már 9190- volt, miközben a webshopjukban még mindig 5190-.

Egy ilyen egyszerű dolgot nem tudtak menedzselni, egy elég gyerekes hangvételű levélben kértem a rendelés törlését, mely megtörtént. Rá egy héttel jött az elégedettség-felmérő levelük... Aztán még egy... Részemről semmit/soha tőlük. Inkább fizetek felárat egy megbízható magyar boltnak, az utóbbi időben egyébként is meglepően sok kellemes tapasztalatom volt a hazai webshopokkal.

2017. febr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 vasrol válasza:
Samsung tv-t rendeltünk kb. 1,5 évvel ezelőtt, mert árban náluk volt a legjobb. Az ár annyi volt, amennyit feltüntettek, a szállítás gyors és korrekt volt, a termék jól működik. Két fényképezőgép is van tőlük, háttértár, pendrive, de egyikkel sem volt probléma. Nem is értem, ha nem a feltüntetett áron hoznak valamit, akkor minek igazolod vissza??? Minek veszed át??? Ilyen a mai világban nincs. :D
2017. febr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyszer egy hangfalat rendeltem tőlük,de használt volt.Felhívtam őket,korrektek voltak,másnap jött érte a futár,aznap elvitte volna,csak nem tudtam átadni,de másnap elvitte,az összeget következő nap jóváírták.Ezen kívül nem volt még gondom,ár mindig az volt,ami fel volt tüntetve.2-3 nap alatt mindig mindent kihoztak.Nyílván a legolcsóbb dolgokat ott sem érdemes venni.
2017. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
évek óta rendelek tőlük semmi baj nem volt soha...
2017. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mobiltelefont és mixert rendeltem két külön rendelésben. Minden korrekten megbízhatóan ment velük.
2017. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kollégám 140 ezres laptopjánál nem volt feltüntetve hogy nem magyar billentyűzetes, így kicsit meglepődött amik elkezdte használni, ezen kívül nem volt gond.
2017. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!