Fenton SPB-8 Vélemény?

Figyelt kérdés

Aktív/Passzív PA hangfal szett 400w.

Szobai zenehallgatásra használnám, disco zenékhez.

Nem nagyon értek a hangfalakhoz. Ebben a hangfalszettben már van beépített erősítő?

Csak vennem kellesz egy kábelt ami összeköti a számítógépem a hangfallal?(jack-rca kábel)

Jól szól? Hangos?



2017. febr. 5. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Felejtős de nagyon !

Inkább ezt akkor már : [link]

Persze ha tehetném a dB Technologies Opera szériát ajánlanám megvételre, viszont az árban nem itt van. Ebben a hobbyban a pénz sokat számít, jobb ha kihagyod a lomokat és gyűjtesz valami igazira, tartósra. Egyébként igen beépített erősítővel rendelkező típus.

2017. febr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eddig csak jókat olvastam a Feneton-ról.

Miért nem ajánlanád ezt? Halk?

Nekem igazából mindegy hogy ha elb#szódik mert adnak rá 3év garanciát.

2017. febr. 7. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Minőségileg egy nagy nulla. Legjobb mikor ránézek a mély-sugárzóikra és egy 12" mélyhangszóró ~1,3kg. :D Elmondom nekem a magassugárzóm van vagy 3kg körüli tehát érted, egy korrekt masszív 12" ennek többszöröse. De ez még csak 1 dolog a sok más mellett, amiért nem tudom ajánlani. Érdemes lenne a használt-piacon is nézelődni reflex r-120 , 150, Garry joy hangsugárzók után.
2017. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MKzoltan válasza:
Unokatesom rendelt ijet electronic startrol. szép nagybetüvel a hátán 400 watt látásra ütősnek tünt megemeltem kb 7 kg volt a hangcucc :) meghalgatam és kirohantam a szobából mert akora éles silány hangja volt. A mélshangok szinte nem is hallható ha van is kis hangon de azis kopogós hangú én nem venék ijet am 500 ft piadzzóval van szerelve nekem minöségtelen kis játék hangszóró a véleményem róla.
2017. febr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Helló! Épp most javítok egyet és igen csak meglepődtem azon, ami ebben van. Lóf.sz esti fénnyel az egész, hallani még nem hallottam, de amiből van, abból következtetek a "hatalmas" minőségű hangzásra. Senkinek sem ajánlom. Még ha ingyen kapod, akkor se kelljen!... Na jó talán, a putri közepén mulatóst hallgatni még esetleg jó, de semmi másra! Remélem érthetően sikerült megfogalmazni a problémákat. :D További szép napot!
2018. jan. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hopp, azt kihagytam, hogy a hálózati trafó összteljesítménye 40W, innestől kezdve a csecse 400W-os felirat akkora átb.szás, hogy csak úgy füstöl. NE! NE! NE VEGYETEK ILYET!
2018. jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Na! Ismét egy komment ehhez a témához:

Az erősítő részt rendbe tettem, itt szól mellettem, Próbatápegységről. Amit tapasztalok:

A láda iszonyat gyenge hangzást hoz, mély kopog, magas (hiába a kettő csipogó) kevés, még totál odatekerve is.


Amit hozzátennék még, hogy a próbatápom 15V-ot ad a rendszernek szimmetrikusan, azaz 30V a teljes tápfeszültség a 35V helyett, viszont nem 40VA az összteljesítmény, hanem 65VA. Így nem hinném, hogy ez okozza, de háromnegyed hangerőtől nagymértékben megnő a torzítás is. A véleményem nem változott: NE VEGYETEK ILYET!


Amit tud: (mert látom a kérdező kérdését)

-Egy kis jack(3,5) --> RCA (ugye 2x mono) kábellel tudod összekötni a gépeddel.

-Van saját USB-s egysége, pendrive-hoz

-Van MMC olvasó is.

-Két mikrofon bemenet, de csak egyben szabályozható a hangerejük

-Echo is van (ami kivételesen meg is lepett, hogy Jó!!) De sajnos nem állítható csak az erőssége, a delay nem.

-Tényleges, torzítás nélkül leadott teljesítmény 35W körül van.

-Szobában elég, kareoke partyzni kiváló, annál többet ne várj tőle.

-Az erősítő rész nem annyira borzasztó, ha tudsz építeni egy értelmes ládát, és azt hajtod vele, még jó is lehet (Rátettem egy Orion HS-501-re, azon jónak mondható)


További szép napot/estét, kinek mi!

2018. jan. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mate065487 válasza:
Nekem van ilyenem es nagyon megvagyok vele elégedve az tény hogy nem 400w az a maximális értéke de én egy csomó buliba vittem már és nagy bulikat csináltunk vele és még mindig jó. Szerintem jól szoll egy kicsit több mélyhang lehetne benne de szerintem ez is elég. Én az előző válaszolók ellenében csak ajánlani tudom. Arra meg hogy a szobában zenét halgass vele arra meg teljesen tökéletes/jó választás!:)
2018. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
#8 a te bandád siket vagy olyan részeg volt mint a csap? Ilyen fo*talicska hangfallal a műhelyben nem lennék meg minosegtelen kínai termékek amik a vicc kategóriát sem sorolják aki ezeket szereti az nem hallott még szólni minőségi cuccokat ide értve Pioneer Videoton akár stb... És jöhetnek a lepontozások
2020. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!