Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 4k tv-hez milyen média lejátsz...

De Puta Madre kérdése:

4k tv-hez milyen média lejátszót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a fonalat kb. a képcsöves tévéknél. Tudom régen volt... most vettem egy 4k tv-t, de egyelőre semmi mást nem tudok nézni mint youtube-ot, vagy ha töltök le filmet megosztom a tabletem képernyőjét a tv-re. Szeretnék nagyon jó minőségű filmeket nézni. Laptopom, számítógépem jelenleg nincs. Hallottam a kodiról. Tényleg ez volna a legjobb megoldás számomra? Kodi+amazon fire stick? Gondolkodtam még médialejátszón is.. de bármi tippet szívesen veszek! Az ár persze számít..köszi

2017. febr. 7. 10:15
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Ja még annyi hogy továbbra is letölteni szeretnék, vagy streamelni.
2017. febr. 7. 10:18
 2/36 anonim ***** válasza:
Van benne alapból média lejátszó.
2017. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Hogy érted? A tv-ben?
2017. febr. 7. 11:00
 4/36 anonim ***** válasza:
persze
2017. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
De a tv-re nem tudok letölteni. Ha jól tudom tv-n keresztül sem hard drive-ra. De ebben tényleg nem vagyok profi.
2017. febr. 7. 11:03
 6/36 anonim ***** válasza:

Ha nincs szamitogeped hova toltesz le ?

Megoldas van transmission egy openwrt routeren majd mediatomb is, dlna-n megosztod a kulso hdd-t azt telefonon meg transmissiom remote azt tolthetsz le de mas megoldast nem latok.

2017. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
A tv műsort tudod letölteni külső hdd-re vagy pendrive-ra.
2017. febr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Bocs, de a 6. Válasz nekem kínai. Megpróbálok utána olvasni ezeknek amiket írtál. Eddig tabletre töltöttem le, és ezeket néztem tv-n. Csak a bluray filmek nem férnek fel a tabletre. Van pár ismerősöm akik vettek fire sticket, ezen van nekik kodi, így tudnak elég jó minőségű filmeket nézni. Arra is gondoltam, hogy vennék egy nagy tárhelyű pendriveot, erre tölteném le tableten keresztül, majd ezt csatlakoztatva tvre ott nézném. Most viszont olvastam medialejátszókról, mint ez:
2017. febr. 7. 11:14
 9/36 A kérdező kommentje:
2017. febr. 7. 11:17
 10/36 A kérdező kommentje:
Ez a ''doboz'' jó lenne valamire, vagy ugyanott lennék egy pendrive-val?
2017. febr. 7. 11:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!