Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan és hova kell a hangvált...

Hogyan és hova kell a hangváltót bekötni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

vettem egy új fejegységet és egy szett hangszóró komponenst, amihez van hangváltó is.

Hogyan kössem ezt be?

Odáig értem hogy a fejegységre jön a hangváltó, arra pedig az atjóban lévő mélyközép és a műszerfalban lévő magas sugárzó.

De a fejegységen hova kössem a hangváltót?

A fejegség hátulján RCA kimenet van és egy csatlakozó amibe ugye megy a kábelköteg, ide kell valahova befűzni?

Előre is köszönöm a segítséget.



2017. febr. 7. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A hangváltónak magas jelszint kell, az RCA-k felejtősek.

A fejegység hangszórókimeneteibe kösd, vagy külön erősítőre.

2017. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, és hol ez a hangszóró kimenet?

A csatlakózón?

Bár ha jól értem, és kérlek erősítsd meg ha már kapizsgálom: szétszedtem már egyszer, és a műszerfalban lévő magassugárzó kapja valahonnan abból a kábelkötegből és a magassugárzóról megy le az ajtóba.

Akkor oda tudom beillesszteni a hangváltót a rendszerbe?

2017. febr. 7. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán: Aktív vagy passzív a hangváltó?
2017. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hertz DSK 170.3

Nem tudom hogy aktív vagy passzív a hangváltó.

2017. febr. 7. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!