Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A szolgáltatást nem lehet...

Arni13 kérdése:

A szolgáltatást nem lehet elindítani mert tiltott vagy nem tartozik hozzá engedélyezett eszköz? Miért van ez.

Figyelt kérdés
Üdv.Épp most akartam megnyitni a gépemen az eszközkezelőt,de kiírja,hogy "A szolgáltatást nem lehet elindítani mert tiltott vagy nem tartozik hozzá engedélyezett eszköz".Akármelyik programot nyitom meg,ezt írja ki,kivéve a HU-Minecraftnál. Mi lehet a probléma,és hogy lehetne ezt orvosolni?Nem szeretném újratelepíteni,mert 3 hónapja telepítettem újra!

2017. febr. 7. 19:06
 1/1 Szeiff válasza:

Régi téma, de hátha valaki frissen keresi.

Én is belefutottam egy másik programnál. DiskPart-nál.


"A szolgáltatást nem lehet elindítani mert tiltott vagy nem tartozik hozzá engedélyezett eszköz."


Témában keresve több különböző esetben jelenik meg ez a mondat, de a megoldás mindig a szolgáltatáskezelőben (services.msc) keresendő lett. Valamilyen szolgáltatás le volt tiltva, és automatikusra kellett átállítani.

Nálam például a "Virtuális lemez" szolgáltatás letiltását kellett automatikusra állítani.

márc. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!