MacBook Air karbantarto program ingyen?

Figyelt kérdés

Kb 2 honapja van Macbook Airem, abbog 1 honapja folyamatosan felugrik egy MacKeeper nevu program es ajanlja, hogy vasaroljam meg az Apple altal kinalt rendszerkarbantarto programot...amennyiben van ilyen akkor egy ingyeneset szeretnek, vagy segitseget az nrorerol letoltott MacKeeper program telepitesehez, illetve ha egy masikat tudtok ajanlani, hogyan tudom leallitani a minden egyes nap felugro ablakot, es a kb orankent felugro 5 masik ablakot amik arra szeretnenek ravenni h az altaluk ajanott programot mevegyem...roppant idegesito...:(

koszi a valaszokat:))



2017. febr. 10. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nehogy feltedd azt a sz:rt szétbarmolja a gépet és qrva nehéz eltávolítani.

Olvass utána!!

2017. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán segithet.

[link]

Mackepert meg nehogy feltett, bár ha már felugranak ilyen hülyeségek lehet feltettél valamit.


Amúgy én ccleanert használok, havonta 1x lefuttatom és kész.

2017. febr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én SOHA semmit nem tennék fel, ami felugró ablakon hirdeti magát!
2017. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!